Záhradný nábytok z ratanu

mar 7, 2019 | Ratanový nábytok, Záhradný nábytok

Záhradný nábytok z ratanu

mar 7, 2019 | Ratanový nábytok, Záhradný nábytok

V predchádzajúcom článku (nájdete ho po kliknutí TU) sme si uvideli niekoľko dôvodov, prečo je ratan tým najvhodnejším materiálom pri kúpe záhradného nábytku, taktiež sme Vám poskytli niekoľko rád a tipov, ako sa starať o jeho životnosť a ktorý druh uprednostniť.

Avšak, načo si dávať pozor a čomu sa vyvarovať pri výbere takéhoto záhradného setu? Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Ešte predtým, ako sa vrhneme k samotným bodom, chceli by sme Vám dať do pozornosti pestrú ponuku rôzneho záhradného nábytku, ktorú nájdete po kliknutí TU.

Záhradný nábytok a výplet

Začneme s jednou z najdôležitejších častí záhradného sedenia a ňou je výplet. Pri ňom sa rozhodne šetriť neoplatí, keďže je veľmi háklivý a pri menej kvalitnom prevedení Vám vydrží rok, maximálne dva. Preferujte najmä predajcov, ktorí garantujú kvalitu predávaného tovaru a v prípade akýchkoľvek problém sa budete vedieť na nich obrátiť.

Konštrukcia z dreveného materiálu

Drevený záhradný nábytok, skutočne nie je najšťastnejšia voľba. Jedná sa síce o jedno z najlacnejších prevedení, avšak svedčí to aj o jeho životnosti.

drevený nábytok

Biela záhradná lavička (129€) – KLIKNITE NA OBRÁZOK.

Keďže sa jedná o prírodný materiál, rôzne zmeny počasia znáša veľmi ťažko. Priemerná dĺžka života takéhoto typu záhradného setu je maximálne dva roky, niekedy, bohužiaľ iba jedno leto.

Pevná železná konštrukcia

Ak si chcete zaobstarať kvalitný záhradný ratanový nábytok, investujte do toho so železnou konštrukciou. Je to síce jedno z drahších riešení, no v konečnom dôsledku určite neoľutujete!

záhradný set

Záhradný set Garden (266,00€) – kliknite na obrázok.

Jednak je jeho životnosť oveľa dlhšia ako pri drevenej či hliníkovej konštrukcii, no taktiež je vďaka pevnému materiálu celý set stabilný.

Hliník je najlepšou voľbou

Ak chcete mať vystarané na niekoľko letných sezón dopredu, určite sa poobzerajte po záhradnom nábytku, ktorého konštrukcia je vyrobená z hliníku. Jedná sa o najčastejšie a pritom najlepšie možné riešenie, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Hliník je, skutočne ľahký, takže pri manipulácii s ním nebudete mať, obzvlášť veľký problém, no okrem toho je odolný voči korózii, takže občasný pobyt na daždi mu zhrdzavenie určite nespôsobí.

Veríme, že Vám naše odporúčania pomohli a vyberiete si ten najlepší záhradný nábytok, ktorý možno nájsť aj na stránke TU.

Neprehliadnite

KOMENTÁRE

Komentáre

1 komentár

  1. Juraj

    Železnú konštrukciu by som nemenil

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové!

Prihláste sa na odber noviniek od NajTovar a buďte o všetkom informovaný ako prvý.

Sledujte NajTovar!

O nás

Náš blog najtovar.sk sa snaží poskytnúť čitateľom možnosť inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu či zariaďovania príbytku, ale aj pomoc pri výbere nábytku a doplnkov. Odkazy na produkty v našich článkoch smerujú len na spoločnosti s niekoľko ročnou pôsobnosťou a maximálnou dôveryhodnosťou.

Partneri