Sedacie súpravy na rok 2019

feb 22, 2019 | Sedacie súpravy, Sedačky, Top 5

Sedacie súpravy na rok 2019

feb 22, 2019 | Sedacie súpravy, Sedačky, Top 5

Rok 2019 sa zatiaľ nesie v znamení výrazných zmien. Prečo ho nevyužiť aj v prospech premien Vašich domácností? Súčasné príbytky si čoraz výraznejšie vyžadujú moderné prevedenie obývacích izieb. V našom článku sa venujeme zachyteniu tých najnovších trendov, ktoré prirodzene zahŕňajú najmä sedacie súpravy. Predstavujeme Vám výber toho najlepšieho, čím môžete v roku 2019 svoju domácnosť zveladiť.

5. Luxus na dosah ruky – Stilo

Prvé želiezko v ohni môžete pokojne nazvať ako „luxus na dosah ruky“. Rohová sedačka Stilo kombinuje svoje kvalitné prevedenie s veľmi prívetivou cenou. Sedačka je obalená do obľúbenej a zároveň overenej ekokože, ktorá ponúka ako pohodlie, tak garanciu nepotrebovateľnosti. Táto kožená sedačka sa svojím vzhľadom skvele hodí do moderne zariadenej obývačky. Okrem bielo-sivej je dostupná aj v tmavošedom prevedení, ktoré ocenia hlavne praví elegáni.

sedacie súpravy

Rohová sedačka U Stilo (755,00€) – kliknite na obrázok.

Ak vás tento model zaujal, bližšie informácie o ňom nájdete po kliknutí TU.

4. Tvar U zažíva boom – Lemon

Masívna kožená sedačka s názvom Lemon je silným kandidátom na tie najvyššie priečky v boji o najlepšie sedacie súpravy roku 2019. Aj napriek svojej mohutnosti nepôsobí buransky, naopak, v kombinácii s jemnejšími tvarmi pôsobí skutočne decentne a elegantne. Táto kožená sedačka s kvalitným prevedením sa skvele hodí do veľkých domácností. Dôkazom toho je aj možnosť roztiahnuť sedačku na spanie, čím vznikne letisko s rozmermi 290 x 130 cm. Skvelá voľba.

sedacie súpravy

Sedacia súprava Lemon U (849,00€) – kliknite na obrázok.

Je táto sedacia súprava to, čo ste hľadali? V tom prípade viac informácii o nej nájdete kliknutím TU.

3. Retro a futurizmus ide dokopy! – Tiger

Je to tak, príkladom toho je aj rohová sedačka Tiger, ktorá svojím vzhľadom dá zaspomínať na staré časy, ale zároveň so sebou prináša svieži feel. To všetko je odeté do ekokože, ktorá je zárukou najvyššej kvality a pohodlia. Nevšedná sedacia súprava Tiger je predstavená v cene 529€, čím sa stáva skvelou voľbou pre mladé domácnosti, a stáva sa tak jednou z najlepších sedačiek, ku ktorým sa môžete v tomto roku dostať.

sedacia súprava

LÁTKOVÁ SEDAČKA TIGER U (566,00€) – KLIKNITE NA OBRÁZOK.

Ak vás tento produkt zaujal, viac informácii o ňom nájdete po kliknutí TU.

2. Unavení z ekokože? Nevadí! – Marlon

Ekokoža je zaručene materiálom budúcnosti, avšak nemožno poprieť, že sa využíva pri väčšine sedacích súprav. Sedačka Marlon v trendy tvare U ponúka príjemnú alternatívu – prvotriednu látku. Ak hľadáte jednoduchosť a Vaša domácnosť je „skúpa“ na farby, nie je to na škodu, ale práve naopak. Táto čierno-sivá sedačka s ostrými tvarmi dokonale doplní a vyšperkuje Vašu obývaciu izbu. A aby bolo jasné, že sa nejedná len o dizajnový kúsok, Palio disponuje veľkým úložným priestorom a možnosťou roztiahnutia na spanie. To je veľa muziky za málo  veľmi dobrý peniaz!

sedacie súpravy

Rohová sedačka Marlon U (649,00€) – kliknite na obrázok.

V prípade záujmu, bližšie informácie o sedacej súprave nájdete po kliknutí TU.

1. Najlepšie prichádza na koniec – Dalas

Sedacia súprava, ktorá nemá čo sa týka pomeru medzi cenou a „výkonom“ protivníka. Zdanlivá striedmosť tejto sedačky hovorí jasnou rečou – za čo najmenej peňazí dostanete maximálne možné pohodlie a pôsobivosť. Dalas prichádza v látkovom prevedení s nenápadnou sivou farbou, vďaka ktorej sedačka bezproblémovo zapadne do Vašej obývačky. Rozsiahly úložný priestor a možnosť sedačku roztiahnuť na spanie je už ako keby samozrejmosťou. Pre tých nerozhodných ponúka Dalas skvelú vlastnosť – svoju univerzalitu – vďaka ktorej nezáleží na jej ľavo/pravej orientácii. Môžete ju skrátka využiť podľa vlastného priania.

moderná obývačka

Rohová sedačka Dalas U (589,00€) – kliknite na obrázok.

Zaujal vás tento produkt? Bližšie informácie o ňom nájdete kliknutím TU.

Našli ste aj vy svojho favorita? Dáte prednosť luxusu a honosnosti alebo skôr jednoduchej elegancii? Podeľte sa s nami o svoje názory v komentári. Rovnako tak sa na nás neváhajte obrátiť v prípade, že by ste aj po prečítaní nášho článku potrebovali pri Vašom výbere poradiť.

Neprehliadnite

KOMENTÁRE

Komentáre

1 komentár

  1. Mária

    Tá 4. je asi najkrajšia

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové!

Prihláste sa na odber noviniek od NajTovar a buďte o všetkom informovaný ako prvý.

Sledujte NajTovar!

O nás

Náš blog najtovar.sk sa snaží poskytnúť čitateľom možnosť inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu či zariaďovania príbytku, ale aj pomoc pri výbere nábytku a doplnkov. Odkazy na produkty v našich článkoch smerujú len na spoločnosti s niekoľko ročnou pôsobnosťou a maximálnou dôveryhodnosťou.

Partneri