TOP 5 – Manželská postel do 200€

jan 16, 2019 | Spálňa

Manželská postel do 200€

jan 16, 2019 | Spálňa

Spálňa, jedna z nadôležitejších miestností celého vášho príbytku. Jej zariaďovanie prináša mnoho radostí, no niekedy, bohužiaľ, aj starostí. Problém môže nastať pri výbere manželskej postele, najmä vtedy, ak nám už na ňu nezvýšil príliš veľký rozpočet. Ktorý materiál uprednostniť, aká je vhodná veľkosť a čo farba? Nemajte obavy, práve s týmito otázkami sme sa vám rozhodli pomôcť a to vytvorením rebríčku piatich, podľa nášho názoru najlepších manželských postelí. Avšak, to nie je všetko! Ani jeden kúsok z nášho zozamu nebude drahší než 200€! Koniec koncov, presvedčte sa sami.

5. Manželská posteľ Markos

Táto manželská posteľ vás príjemne prekvapí hneď niekoľkokrát. Či už to je modernou drevenou konštrukciou, ideálne vysokým čelom ale aj samotným vybavením v podobe lamelového roštu, ktorý je dodávaný spolu s posteľou. Na výber máte z dvoch veľkostí a to z menšej 200 x 160 cm, alebo z väčšej 180×200 cm. Manželská postel Markos skvele zapadne do spálne s béžovými, bielymi či svetlými doplnkami, ktoré s ňou vytvoria perfektnú kombináciu.

manželská posteľ

Manželská posteľ Markos (127,90€) – kliknite na obrázok.

A teraz sa držte! Cena tohto kúsku  je fantastických 127,90€.

Manželskú posteľ Markos nájdete v e-shope novynabytok.sk po kliknutí TU.

4. Manželská posteľ Dolores

V prípade, že vás láka niečo iné, čo sa vymyká bežným štandardom, tento luxusný kúsok s ornamentami v čerešňovej farbe je presne pre vás. Kovová konštrukcia doplnená masívnymi drevenými nohami je skutočne skvelou kombináciou. Súčasťou postele je aj kvalitný lamelový rošt, no bohužiaľ matrac si musíte dokúpiť sami. Vybrať si môžete z bohatej ponuky rôznych druhov, ktorú zobrazíte po kliknutí TU. Čo sa týka veľkosti, nemusíte sa obávať. Posteľ je v bežných rozmeroch, a to 200 x 160 cm.

Samotnú posteľ je ešte vhodné doplniť vankúšmi, samozrejme, podľa vlastného výberu, či nejakou jednoduchou tmavou prikrývkou.

manželská posteľ

Manželská posteľ Dolores (152,00€) – kliknite na obrázok.

Cena manželskej postele je skvelých 152€ a bližšie informácie o nej zobrazíte po kliknutí TU.

3. Manželská posteľ Pago

V jednoduchosti je krása. Trefnejšie by sa už snád tento kúsok ani popísať nedal. Kombinácia farieb ako čierna, biela či sivá pôsobí skutočne skvostne. Celá manželská posteľ, okrem nôh z masívneho dreva, je z materiálu ekokoža, ktorá zaručí elegantný dizajn. Ak je aj vaša spálňa zladená do týchto, alebo podobných farieb, nad inou možnosťou už ani nerozmýšľajte!  Súčasťou postele je taktiež rošt, avšak matrac si už musíte zaobstarať vo vlastnej réžii. Jej rozmer patrí k tým najbežnejším, a to 200 x 160 cm.

manželská posteľ

Manželská posteľ Pago (143,00€) – kliknite na obrázok.

Zakúpiť si ju môžete už od 143€. V prípade záujmu, manželskú posteľ Pago zobrazíte po kliknutí TU.

2. Manželská posteľ Siena

Opäť sa dostávame do kategórie ornamentov a výrazných tvarov. Biela kovová konštrukcia s čistými líniami je presne to, čo robí manželskú posteľ Siena tak výnimočne krásnu. Doplnky ako prikrývka, obliečky, či dekoratívne vankúše v jemnej hnedej alebo čiernej farbe, len znásobia pocit elegancia a čistoty, ktorý vďaka tomuto kúsku určite budete mať. S posteľou je taktiež dodávaný aj rošt, matrac už, bohužiaľ, nie.

manželská posteľ

Manželská posteľ Siena (179,00€) – kliknite na obrázok.

Cena manželskej postele Siena je fantastických 179€ a prezrieť, prípadne zakúpiť si ju môžte po kliknutí TU.

1. Manželská posteľ Colon New

A dostávame sa na prvé miesto v našom rebríčku! To si vyslúžíla manželská posteľ Colon New, ktorá je, podľa nášho názoru, tá najlepšia, čo sa týka pomeru prevedenie – cena – kvalita. Moderná látková čalúnená tmavosivá konštrukcia pôsobí elegantným dojmom a vašu spálňu zaručene zútulní. Samotná posteľ stojí na pevných drevených nohách prírodnej farby. Spoločne s ňou je dodávaný aj latkový rošt, avšak matrac si budete musieť zaobstarať sami. V prípade si môžete si neáhajte prezrieť ich bohatú ponuku rôznych druhov za tie najlepšie ceny, ktorú zobrazíte po kliknutí TU. Rozmer tohto podareného kúsku je 200 x 160 cm, čiže o pohodlie sa skutočne obávať nemusíte.

manželská posteľ

Manželská posteľ Colon New (169,00€) – kliknite na obrázok.

Zakúpiť si ju môžete už za 169€.

Ak vás táto ponuka zaujala, bližšie informácie o posteli a predajcovi nájdete po kliknitú TU.

Tak, a sme na konci nášho zoznamu. Páčili sa vám vybrané kúsky? Ste spokojní s cenami? Napíšte nám váš názor do komentáru!

Do pozornosti vám ešte dávame pestrý výber postelí, skríň, nočných stolíkov, ale aj rôzneho iného nábytku a doplnkov do priestorov spálne, ktorý zobrazíte kliknutím TU.

Komentáre

KOMENTÁRE

1 komentár

  1. Janka

    Dá sa vybrať aj za menej peňazí.

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové

© 2019 NajTovar – Inšpirácia pre váš domov!

Hľadáte niečo konkrétne?

© 2019 NajTovar - Inšpirácia pre váš domov!

Sledujte NajTovar na sociálnych sieťach