Lacná posteľ – na čo si dať pozor?

feb 16, 2019 | Postele, Spálňa

Lacná posteľ – na čo si dať pozor?

feb 16, 2019 | Postele, Spálňa

Objav zľavy! NovyNabytok.sk

Základom zdravého života je bezpochyby, pokojný a ničím nerušený spánok. Kvalitný matrac je jeho nevyhnutnou podmienkou, rovnako tak, ako aj samotná posteľ  a to niekedy môžete stáť poriadny balík peňazí. Avšak, neobávajte sa. Poradíme Vám niekoľko tipov, ako sa aj lacná posteľ môže stať maximálne pohodlnou a schopnou konkurovať aj drahším kúskom. Poďme na to!

Do pozornosti Vám dávame širokú ponuku postelí rôznych veľkostí a prevedení za tie najlepšie ceny, ktorú zobrazíte po kliknutí TU.

Premýšľali ste nad rozkladacou pohovkou?

Rozkladacia sedačka je, skutočne tým najlepším možným riešením z pohľadu ceny. Primárne sú síce určené na príležitostné spanie, čiže sa viac hodia do miestnosti určenej pre hostí, no bez problémov zoženiete aj tie na plnohodnotný, pravidelný spánok, avšak ich cena je o niečo vyššia. Pokiaľ však váš byt nedisponuje príliš veľkým priestorom, je to pre vás ideálna voľba. Rovnako tak aj z ekonomického pohľadu, keďže zabijete dve muchy jednou ranou.

lacná posteľ

POHOVKA ALMONIS (309,00€) – KLIKNITE NA OBRÁZOK.

Zaujala vás táto téma? Rozhodne neprehliadnite článok Pohovka ako posteľ? Nič nezvyčajné!, ktorý zobrazíte po kliknutí TU.

Jasná nevýhoda je, že si nemôžete zvoliť rám a matrac, aký vám najviac vyhovuje, no pri samotnom výbere dbajte najmä na to, aký rozkladací systém pohovka či valenda ponúka a aký veľký je jej úložný priestor. Myslite totižto na fakt, že v prípade, ak ním táto “lacná posteľ” nedisponuje, budete musieť uskladniť a paplóny niekde inde.

Aktuálnu ponuku nie len rozkladacích pohoviek si môžete prezrieť po kliknutí TU.

Matrac a rošt ako najdôležitejšie faktory

Rozkladacia pohovka je síce fajn riešenie, no nemôžeme tak o nej hovoriť z dlhodobé hľadiska. Skôr či neskôr by ste začali pociťovať bolesť chrbta a váš spánok by stál za nič. Prechod k plnohodnotnej posteli je teda nevyhnutným, no určite rozumným krokom.

Takáto zmena nemusí byť vôbec finančne náročná, ak zvolíte správnu kombináciu a výber produktov.

Ako prvý budete potrebovať rám postele. Ten z dreveného materiálu, pre jednolôžkovú posteľ vás vyjde na necelých 60€ a v prípade dvojlôžkovej na zhruba 80€. Ďalšou nevyhnutnou časťou je rošt, ktorého najlacnejšia látková varianta bežne stojí v priemere 20€, no odporúčaný matrac k nemu stojí o niečo viac než ten penový. Najrozumnejšou voľbou je rošt z lamelového materiálu, za ktorý zaplatíte okolo 50€, no môžete si k nemu dokúpiť už spomínaný penový matrac. Zostrojenie takejto jednolôžkovej postele vás v priemere vyjde na prijateľných 150€.

Lacná posteľ nemusí nutne znamenať, že sa jedná o nekvalitný kúsok.

V prípade, že práve zháňate kvalitný matrac za rozumnú cenu, neváhajte si prezrieť našu ponuku, ktorú zobrazíte po kliknutí TU.

Azda vám naše rady a tipy prišli vhod a využijete výbere či zostavovaní vašej vlastnej postele.

Objav zľavy! NovyNabytok.sk
Vyspite sa kráľovsky! 🙂 NovýNábytok.sk

Neprehliadnite

KOMENTÁRE

Komentáre

1 komentár

  1. Lucia

    Presne tak, posteľ nemusí byť nutne drahá

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové!

Prihláste sa na odber noviniek od NajTovar a buďte o všetkom informovaný ako prvý.

Sledujte NajTovar!

O nás

Náš blog najtovar.sk sa snaží poskytnúť čitateľom možnosť inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu či zariaďovania príbytku, ale aj pomoc pri výbere nábytku a doplnkov. Odkazy na produkty v našich článkoch smerujú len na spoločnosti s niekoľko ročnou pôsobnosťou a maximálnou dôveryhodnosťou.

Partneri