Konferenčný stolík do vašej obývačky

jan 18, 2019 | Obývačka

Konferenčný stolík do vašej obývačky

jan 18, 2019 | Obývačka

Konferenčný stolík je akousi samozrejmosťou, čo sa obývacej miestnosti týka. Okrem estetického má najmä praktické využitie, či už pri servírovaní nápojov alebo rôznych jedál. Na výber je ich, skutočne mnoho, no ako si vybrať ten správny?

Do pozornosti Vám dávame širokú ponuku konferenčných stolíkov v rôznych prevedeniach, ktorú zobrazíte po kliknutí TU.

Pred samotným výberom

Predtým, ako sa pustíte do samotného výberu, by ste si mali uvedomiť niekoľko dôležitých faktov. Veľkosť konferenčného stolíka by mala zodpovedať 1/3 veľkosti vašej sedacej súpravy a jeho výška by mala byť v úrovni vašich kolien pri sede.

Svetlý konferenčný stolík

Konferenčný stolík Siena (42,00€) – kliknite na obrázok.

Taktiež nezabúdajte na to, že materiál, z ktorého je vyrobený by nemal byť príliš ťažký z dôvodu častej manipulácie a presúvania.

Problém s ladením?

Výber akéhokoľvek nábytku k ostatnému vybaveniu v miestnosti môže byť častokrát veľký problém. Materiál aj farba konferenčného stolíka by mala ladiť so stenami v obývacej izbe, vďaka čomu nebude pôsobiť rušivo a dokonale zapadne.

Tmavý konferenčný stolík

Konferenčný stolík Hektor (89,00€) – kliknite na obrázok.

Ak si už neviete dať rady a nájsť vhodný kúsok, riešenie v podobe stolíka v sklenom prevedení nikdy nesklame.

Na čo sa sústrediť pri výbere?

Samotný tvar stolíka je azda tá najpodstatnejšia časť pri výbere. Ovplyvniť nás môže, či už okolité vybavenie v priestore obývačky alebo aj fakt, že v domácnosti sa pohybuje malé dieťa, ktoré by ľahko mohlo dôjsť k úrazu. V takom prípade je najčastejším riešením výber oválneho tvaru stolíka alebo zakúpenie bezpečnostných zábran na rohové časti, ktoré možno dostať v rôznych farebných prevedeniach.

Čo sa týka materiálu, je dôležité uvedomiť si, aká veľká je vaša obývacia izba. Platí pravidlo, že do priestoru menších rozmerov sa viac hodí sklenený stolík, ktorý opticky nezaberie príliš veľa miesta.

sklenený konferenčný stolík

Konferenčný stolík Otelo (133,00€) – kliknite na obrázok.

Ak však disponujete priestrannou obývačkou, neváhajte a využite to vo forme masívneho kúsku, ktorý dokonale vynikne.

Samozrejme, nezabúdajte na to, že údržba konferenčného stolíka nie je vždy jednoduchá. Vo všeobecnosti platí, že tie v sklenenom prevedení si vyžadujú oveľa väčšiu starostlivosť ako tie, ktoré sú vyrobené z dreva či podobného materiálu.

Ak plánujete zabiť dve muchy jednou ranou, doporučujeme Vám konferenčné stolíky s úložným priestorom, do ktorého ľahko odložíte či už nepotrebné drobné predmety alebo rôzne časopisy, ktoré by mohli pôsobiť rušivo a kaziť tak celkový dizajn obývačky.

Biely konferenčný stolík

Konferenčný stolík Sweden 3 (110,90€) – kliknite na obrázok.

Na záver Vám opäť dávame do povedomia široký výber rôznych moderných konferenčných stolíkov, ktorý zobrazíte po kliknutí TU.

Komentáre

KOMENTÁRE

1 komentár

  1. Ivana

    Vybrali sme si aj vďaka tejto stránke

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové

© 2019 NajTovar – Inšpirácia pre váš domov!

Hľadáte niečo konkrétne?

© 2019 NajTovar - Inšpirácia pre váš domov!

Sledujte NajTovar na sociálnych sieťach