Dokonalá spálňa

feb 16, 2019 | Spálňa, Zariaďovanie spálne

Dokonalá spálňa

feb 16, 2019 | Spálňa, Zariaďovanie spálne

Vyspite sa kráľovsky! 🙂 www.NovyNabytok.sk

Kvalitný spánok je pre človeka nenahraditeľným. Je pravdou, že sa odvíja najmä od pohodlnej postele, no rovnako dôležité je aj okolité zariadenie spálne. Práve nábytok, farby či doplnky tvoria tú správnu atmosféru, ktorá je pre bezchybný odpočinok nevyhnutná. Avšak, aký nábytok je ten pravý a ktorá farba je do spálne najvhodnejšia?

Dokonalá spálňa môže byť aj vo vašej domácnosti! Do pozornosti Vám dávame aktuálnu ponuku nábytku a dekorácii do priestorov spálne, za tie najlepšie ceny, ktorú zobrazíte po kliknutí TU.

Menej je niekedy viac

Veľakrát sa stáva, že si chtiac-nechtiac spravíme z vlastnej spálne skladisko. Mnoho nepotrebných vecí, ktoré nemáme kam dať, pcháme do skríň, či pod posteľ z dôvodu, že citový vzťah k nim je naozaj veľký a iný voľný úložný priestor už akosi neostal. Zmeňte to!  Spálňa je predovšetkým miesto oddychu, odpočinku a relaxu. Miesto, kde má človek načerpať energiu do ďalších dní. Rozložená žehliaca doska, vysávač či kopy nepotrebných predmetov zbytočne kazia atmosféru a celkový harmonický dojem z miestnosti.

dokonalá spálňa

SPÁLŇOVÁ ZOSTAVA MEDIOLAN (479,00€) – KLIKNITE NA OBRÁZOK.

Taktiež to nepreháňajte ani s nábytkom. Zadovážte si iba skutočne nevyhnutné kúsky, akými sú posteľ, skriňa na oblečenie či nočný stolík. Nechajte svoju spálňu dýchať!

Zaujala vás táto téma? Určite neprehliadnite článok Šatníková skriňa? Žiadny problém!, ktorý zobrazíte po kliknutí TU.

Vytvorte celok

Pri výbere nábytku buďte veľmi opatrný. Pri zariaďovaní a zlaďovaní nejde totižto len o farbu a štýl, ale aj samotný tvar a druh nábytku. Konkrétne tým máme na mysli detaily, akými sú hrany alebo úchyty, na jednotlivých kúskoch. Rôzne prevedenia pôsobia dosť rušivo, rovnako ako aj jeho rozdielny odtieň. Doporučujeme si vybrať nábytok od jedného výrobcu, respektíve z jednej modelovej sady a vyhnúť sa tak týmto nepríjemnostiam.

Dokonalá spálňa vo svetlej farbe?

Pri výbere farieb by ste mali rozhodne staviť na tie svetlé. Nemusí ísť automaticky o bielu, pokojne siahnite po béžovej, vanilkovej čo krémovej. Totižto, svetlé farby miestnosť opticky zväčšia a vďaka svojim čistým líniám bude celá spálňa pôsobiť prevzdušnením a taktiež moderným dojmom.

dokonalá spálňa

SPÁLŇOVÝ KOMPLET MARTINA (529,00€) – KLIKNITE NA OBRÁZOK.

Podobne sa orientujte aj pri výbere nábytku. Spálne z masívu rozhodne nie sú najšťastnejším riešením a zbytočne celú izbu, nie len opticky, zaťažia. Za modernú kombináciu farieb, ktorá sa hodí do týchto priestorov, možno považovať bielu a fialovú, ktorá navyše pôsobí upokojujúcim a relaxačným dojmom.

Celok doplňte ešte o niekoľko pestrých doplnkov a je to! Dokonalá spálňa je na svete.

Na záver Vám pripomíname bohatú ponuku vybavenia do priestorov spálne, ktorú zobrazíte po kliknutí TU. Veríme, že Vám naše rady a tipy boli nápomocné a využili ste ich pri zariaďovaní aj vašej spálne!

Vyspite sa kráľovsky! 🙂 www.NovyNabytok.sk
Vyspite sa kráľovsky! 🙂 NovýNábytok.sk

Neprehliadnite

KOMENTÁRE

Komentáre

1 komentár

  1. Andrej

    Super článok 🙂

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové!

Prihláste sa na odber noviniek od NajTovar a buďte o všetkom informovaný ako prvý.

Sledujte NajTovar!

O nás

Náš blog najtovar.sk sa snaží poskytnúť čitateľom možnosť inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu či zariaďovania príbytku, ale aj pomoc pri výbere nábytku a doplnkov. Odkazy na produkty v našich článkoch smerujú len na spoločnosti s niekoľko ročnou pôsobnosťou a maximálnou dôveryhodnosťou.

Partneri