Detská izba pre začínajúceho školáka

jan 4, 2019 | Detská izba

Detská izba pre začínajúceho školáka

jan 4, 2019 | Detská izba

Počas obdobia, v ktorom vaša ratolesť začína chodiť do školy, nastáva veľa zmien. Z priestoru detskej izby, ktorá sprvoti slúžila najmä ako miesto pre zábavu,  hry a oddych sa z časti stane študentská izba, ktorá plnohodnotne poslúži na vykonávanie domácich úloh či rôznych školských povinností.

Avšak, čo všetko by malo byť jej súčasťou, na čo by ste rozhodne nemali zabudnúť a ako ju prispôsobiť tak, aby si zachovala svoju funkčnosť, no pritom si ju obľúbilo aj Vaše dieťa?

Pred tým, ako sa dostaneme k samotným radám a tipom, dovoľujeme si Vám dať do pozornosti širokú ponuku nábytku do detskej izby za tie najlepšie ceny, ktorú zobrazíte po kliknutí TU.

Čo všetko patrí do detskej izby mladého školáka?

Ak nemáte jasnú predstavu o tom, čo všetko by malo byť súčasťou detskej izby vášho mladého školáka, nemajte strach, radi Vám s tým pomôžeme.

Zaujala vás táto téma? Rozhodne neprehliadnite článok Chlapčenská študentská izba, ktorý zobrazíte po kliknutí TU.

Neoddeliteľnou súčasťou každej detskej izby či spálne je samozrejme, posteľ. Na výber ich máte skutočne mnoho, od poschodových, cez rozťahovacie až po prístelky. Samotné rozhodnutie necháme na Vás, avšak orientujte sa najmä na tie s veľkým úložným priestorom, keďže voľného miesta nie je nikdy dosť.

detská izba s posteľou

Jednolôžková posteľ Viska (228,00€) – kliknite na obrázok.

Povinnou výbavou každého školáka je taktiež písací stolík. Skvelo poslúži na vypracovanie domácich úloh či iných povinností do školy.

detská izba s počítačovým stolíkom

Počítačový stolík Ely 5 (69,00€) – kliknite na obrázok.

Pri zariaďovaní nezabudnite na poličky a skrinky, ktoré prídu veľmi vhod na odloženie knižiek, školských pomôcok, ale aj rôznych iných drobností.

detská izba s poličkou

Poličkový systém Domino A (51,00€) – kliknite na obrázok.

Nočný stolík je rovnako estetický ako aj vhodný praktický doplnok. Nájde si ňom priestor budík, skvele poslúži na odloženie rozčítanej knihy či poháru vody.

nočný stolík

Nočný stolík Vicky (67,90€) – kliknite na obrázok.

Pri výbere skrine dbajte na to, či bude slúžiť iba na odkladanie sezónneho alebo aj mimosezónneho oblečenia, ale taktiež, či ju budete využívať aj ako úložný priestor pre iné predmety.

šatníková skiňa

Šatníková skriňa Peldon 155 (399,00€) – kliknite na obrázok.

Výber je len na vás!

Je to predsa detská izba, nezabudnite na názor dieťaťa!

Tak ako každý rodič, určite aj vy viete, čo je pre Vášho potomka to najlepšie, no pri samotnom zariaďovaní izby nezabudnite najmä na jeho názor! Koniec koncov, práve on v nej bude tráviť väčšinu svojho času, takže to, aby sa v nej cítil príjemne a spokojne je to najdôležitejšie.

Taktiež nezabúdajte na to, že deti sú veľmi vnímavé stvorenia, takže pri výbere nábytku či rôzneho iného zariadenia sa orientujte na pestré, originálne farby. Zaujímavým doplnkom sú tiež tapety do detskej izby, ktoré zaručene celý priestor oživia, no pritom zútulnia.

S nábytkom opatrne

Dnes je ponuka nábytku vo všeobecnosti, veľmi veľká a človek sa tak častokrát nevie rozhodnúť pre ten správny. Pri jeho výbere však máte viacero možností. Jednou z nich je kúpiť nábytok v takom farebnom prevedení, ktoré sa aktuálne páči aj vášmu dieťaťu, avšak pamätajte na to, že jeho vkus sa prirodzene mení s pribúdajúcim vekom, takže sa ľahko môže stať, že o rok či o dva sa vo svojej detskej izbe nebude cítiť príjemne, či dokonca sa bude za výrazné farby hanbiť.

Druhou, veľmi častou možnosťou je nájsť kompromis medzi tým, čo sa páči Vášmu synovi alebo dcére a akýmsi nábytkom v neutrálnom farebnom prevedení, o ktorom viete, že sa do detskej izby bude hodiť vždy.

Veríme, že sme Vás našimi radami a tipmi inšpirovali pre zariaďovanie detskej izby aj pre Vaše dieťa. V prípade záujmu si neváhajte prezrieť aktuálnu ponuku nábytku a rôznych doplnkov, ktorú nájdete po kliknutí TU.

Komentáre

KOMENTÁRE

0 komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové

© 2019 NajTovar – Inšpirácia pre váš domov!

Hľadáte niečo konkrétne?

© 2019 NajTovar - Inšpirácia pre váš domov!

Sledujte NajTovar na sociálnych sieťach