Študentská detská izba pre chlapca je, skutočne tvrdým orieškom. Je prirodzené, že ako človek rastie, mení sa aj jeho štýl, názor aj vkus, a preto je zcela isté, že rovnaká zmena čaká aj jeho izbu. Ako však postupovať, na čo nezabudnúť a čo naopak vynechať? Poďme sa na to spoločne pozrieť!

Pred samotným článkom by sme Vám radi dali do pozornosti pestrú ponuku nábytku do študentských izieb, ktorú zobrazíte po kliknutí TU.

Izba pre študenta by mala byť rozdelená na dve časti – na pracovnú, ale aj na oddychovú zónu. V tej pracovnej rozhodne nemôže chýbať počítačový stolík, doplnený o kvalitnú kancelársku stoličku, dostatok úložného priestoru pre školský pomôcky, knihy a poznámky a samozrejme dôležité doplnky, ako napríklad stolová lampa.

Študentská izba

Priestranná študentská izba (322,90€) – kliknite na obrázok.

Čo sa týka časti na odpočinok a zábavu, tak by ste určite nemali vynechať pohodlný gauč, respektíve pohovku, konferenčný stolík, ktorý skvelo poslúži na pohostenie návštev a samozrejme posteľ. Ak vám to priestor v izbe dovoľuje, pokojne siahnite po sedacích vakoch, ktoré pôsobia moderným dojmom, sú veľmi príjemné a praktické a v neposlednom rade, s nimi môžete nahradiť už spomínanú pohovku.

Zladiť všetky tieto veci je však veľmi náročné, v niektorých prípadoch až nemožné. Avšak, existuje pomerne jednoduché riešenie, a to vo forme sektorových študentských izieb, ktoré ponúkajú kompletné vybavenie za prijateľnú cenu.

Sektorové izby ako najlepšia voľba?

Riešenie je to skutočne praktické, ušetríte mnoho času a námahy s hľadaním rovnako farebne ladeného nábytku a okrem iného, to s istotou ocení aj vaša peňaženka.

Čo sa ale v takomto sete nachádza? Poväčšine v ňom môžeme nájsť jednu alebo dve postele, niekoľko regálov, šatníkové skrine, police,  počítačový a nočný stolík a miesto v ňom si našla aj rohová skrinka či komoda.

Študentská detská izba

Študentská detská izba (544,00€) – kliknite na obrázok.

Ak sa vám to zdá veľa a máte obavy z vysokej ceny, nezúfajte. K dispozícii je aj lacnejšia varianta z drevotriesky, no s rovnakým množstvom nábytku.

Ako však postupovať v prípade, že vášmu synovi nebude vyhovovať niektorá časť zo zostavy? Nelámte si hlavu s odpoveďou, prosto ju vymeníte za inú! Vďaka možnosti vyskladať si set nábytku podľa vlastného výberu, to nie je žiadny problém.

Pozor na posteľ!

Ak je posteľ súčasťou vašej zostavy, ktorú ste vybrali, dajte prednosť tej s úložným priestorom. Túto voľbu váš syn, skutočne ocení. Dodatočný priestor skvelo poslúži na odkladanie nepotrebných školských pomôcok, kníh či papierov, alebo aj staršieho oblečenia.

Ak však posteľ musíte dokúpiť, poobzerajte sa po takej, s pevnou kovovou konštrukciou, a to najmä kvôli dlhšej životnosti.

Jednolôžková posteľ

Jednolôžková posteľ s roštom (119,00€) – kliknite na obrázok.

V prípade, že chcete ušetriť priestor rovnako, ako aj peniaze, siahnite po rozkladacou gauči, ktorý cez noc poslúži ako plnohodnotná posteľ a cez deň zas ako pohovka.

Detaily sú dôležité

Obzvlášť mladí ľudia majú kreatívny pohľad na život, ktorému veľakrát rodičia alebo tí starší nerozumejú – neriešte to. Najpodstatnejšie je predsa to, aby sa v tejto študentskej izbe cítil príjemne ten, ktorý v nej bude najčastejšie. Detaily a samotné dolaďovanie priestoru nechajte zcela na syna, určite si s tým poradí.

Snáď vám naše rady a tipy prišli vhod! Bohatú ponuku nábytku, nielen do študentských izieb, zobrazíte po kliknutí TU.

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of “de Finibus Bonorum et Malorum” (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, “Lorem ipsum dolor sit amet..”, comes from a line in section 1.10.32.

The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from “de Finibus Bonorum et Malorum” by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.