Chlapčenská izba inak

jan 1, 2019 | Detská izba

Chlapčenská izba inak

jan 1, 2019 | Detská izba

Oddychujte na luxusnej sedačky! NovyNabytok.sk

Zariaďovanie detskej izby je pre rodičov častokrát, skutočne tvrdým orieškom, no dnes sme si pre Vás pripravili niekoľko užitočných rád a tipov, ako Vášmu školákovi či škôlkarovi, vytvoriť kreatívne a originálne prostredie, ktoré bude pôsobiť moderným, tematickým ale aj útulným dojmom. V prípade záujmu si môžete pozrieť aktuálnu ponuku nábytku do detských izieb za tie najlepšie ceny, ktorú zobrazíte kliknutím TU.

Steny ako veľmi dôležitý prvok

Je veľmi dobre známe, že farba stien, resp. ich prevedenie je kľúčovým prvkom pôsobiacim na celkovú atmosféru v miestnosti. Doplnené môžu byť všelijakými maličkosťami ako sú obrazy, fotky, alebo tiež celoplošne pokryté rôznymi tapetami.

Tapeta na stenu

Tapeta do chlapčenskej detskej izby.

Čo tak skúsiť niečo nové? Niečo, čo sa vymyká zaužívaným stereotypom? Nebojte sa experimentovať a pokojne siahnite napríklad po drevenom obklade, ktorý pôsobí útulným dojmom a vytvára akýsi pocit tepla.

Ak vás táto téma zaujala, rozhodne neprehliadnite článok Chlapčenská študentská izba, ktorý zobrazíte po kliknutí TU.

Drevený obklad na stenu

Drevený obklad na stenu do detskej izby.

Má Váš drobec obľúbenú farbu? Vyskúšať môžete rôzne pravidelné aj nepravidelné geometrické tvary či jednoduché prúžky, vďaka ktorým celá chlapčenská izba razom ožije!

Zbytočne to nepreháňajte

Aj tu platí staré, známe pravidlo – Menej je niekedy viac. Detská izba a najmä chlapčenská detská izba by nemala byť zbytočne preplnená nepotrebnými a nevyužívanými vecami. Nechajte Vášmu chlapcovi priestor na hranie sa, či rôzne iné aktivity, ktoré si vyžadujú voľný priestor, určite sa Vám poďakuje.

Jednoduchá detská izba

Jednoduchá chlapčenská detská izba.

Pri zariaďovaní siahnite iba po, skutočne dôležitých a nevyhnutných veciach, ako napríklad stolík, či pohodlný gauč,  na ktoré môžete vyčleniť istú časť izby a vytvoriť tak akýsi kútik na pracovné aktivity, ale aj odpočinok.

Prispôsobte mu izba podľa jeho predstáv

Nezabúdajte, že spokojnosť nového obyvateľa detskej izby je to najdôležitejšie. Docieliť to môžete napríklad zariadením priestranstva miestnosti motívom jeho obľúbenej aktivity alebo koníčku. Má rád komiksy? Čo tak veľká prikrývka s obrázkami jeho obľúbených superhrdinov.

Prikrývka s motívom

Prikrývka s komiksovým motívom.

Je to športovec? Futbalista? Prekryte podlahu kobercom v tvare a s podobizňou futbalového ihriska.

Koberec s motívom ihriska

Koberec s motívom futbalového ihriska.

Miluje basketbal? Zaveste niekam na stenu malý basketbalový kôš.

Basketbalový kôš na stenu

Basketbalový kôš na stenu do detskej izby.

Vymyslieť sa toho dá naozaj veľa. Všetko závisí len na vašom kreatívnom myslení. Dúfame, že Vám naše rady a tipy boli inšpiráciou, ktoré aj Vy využijete pri zariaďovaní detskej izby. Bohatú ponuku nábytku do detskej izby od výmyslu sveta nájdete po kliknutí TU.

Oddychujte na luxusnej sedačky! NovyNabytok.sk

Neprehliadnite

Sedacie súpravy na rok 2019

feb 22, 2019 | Sedacie súpravy

Sedacie súpravy na rok 2019

feb 22, 2019 | Sedacie súpravy

Nezmeškajte nič nové!

Prihláste sa na odber noviniek od NajTovar a buďte o všetkom informovaný ako prvý.

Sledujte NajTovar!

O nás

Náš blog najtovar.sk sa snaží poskytnúť čitateľom možnosť inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu či zariaďovania príbytku, ale aj pomoc pri výbere nábytku a doplnkov. Odkazy na produkty v našich článkoch smerujú len na spoločnosti s niekoľko ročnou pôsobnosťou a maximálnou dôveryhodnosťou.

Partneri