TOP 5 – Čalúnené látkové postele do 300€

jan 1, 2019 | Postele, Spálňa, Top 5

TOP 5 – Čalúnené látkové postele do 300€

jan 1, 2019 | Postele, Spálňa, Top 5

Vyspite sa kráľovsky! 🙂 www.NovyNabytok.sk

Výber postele môžeme rozhodne radiť k tým viac náročným rozhodnutiam počas procesu zariaďovania vášho príbytku, spálne. Aktuálne je k dispozícií toľko možností a rôznych prevedení, že človek môže zostať ľahko zmätený. Ak však uprednostňujete látkové čalúnené postele, máme pre vás dobrú správu. Pripravili sme si pre vás výber toho najlepšieho, čo momentálne môžete nájsť a aby to bolo pre vás ešte atraktívnejšie, cena jedného kúsku neprevýši hranicu 300€! Tak teda, poďme na to.

Čalúnené postele v rôznych prevedeniach za skvelé ceny nájdete po kliknutí TU.

5. Manželská čalúnená posteľ Euclio 1

Euclio 1 definítivne patrí do kategórie elegánov, čo sa postelí týka. Vysoké čelo postele pôsobí dominantne a dodáva celej spálni honosný nádych. Samotná posteľ stojí na moderných kovových valcovitých nožičkách, ktoré sú nezvyčajné, no za to veľmi estetické. Na výber máte z niekoľkých farebných variant, ako z klasickej bielej alebo čiernej, ale aj nezvyčajnej svetlo zelenej, modrej či ružovej. Rovnako tak si môžete zvoliť rozmer a to buď 200 x 140 cm, 200 x 160 cm alebo 200 x 180 cm. Posteľ je dodávana spoločne s roštom, no bohužiaľ bez matraca, ktorý si však môžete zakúpiť z rovnako širokej ponuky, ktorú zobrazíte po kliknutí TU.

čalúnené postele v čiernej farbe

Manželská posteľ Euclio (219,00€) – kliknite na obrázok.

Cena tohto elegantného kúsku je skvelých 209€.

Manželskú čalúnenú posteľ Euclio 1 zobrazíte po kliknutí TU.

4. Manželská čalúnená posteľ Karola

Ak máte radi štýlové kombinácie materiálu a farieb, táto posteľ je presne pre vás! Elegantná sivá farba čalúnenia a tmavohnedé prevedenie drevených nôh pôsobí skutočne skvostne. Doplnená o dekoratívne vankúše, či modernú prikrývku celý pocit z tohto kúsku ešte znásobí. Posteľ je žiaľ dodávaná iba s roštom, matrac nie je súčasťou. Ak však máte záujem aj oň, môžete si vybrať z bohatej ponuky kvalitných matracov, za vynikajúce ceny, ktorú zobrazíte kliknutím TU. Rozmery,z ktorých máte na výber sú 200 x 160 cm a 200 x 180 cm.

čalúnená manželská posteľ

Manželská posteľ Karola (239,00€) – kliknite na obrázok.

Cena tejto manželskej postele  je vynikajúcich 239€.

Tento krásny elegantný kus zobrazíte po kliknutí TU.

3. Manželská čalúnená posteľ Elanda

Aj keď je jedna z tých menších, rozhodne za inými nezaostáva. Kombinácia látkového čalúnenia a masívneho dreva – svetlého dubu, z ktorého pozostávajú nohy postele, pôsobí važne dobre. Vďaka svojim praktickým rozmerom skvelo zapadne aj do menšej spálne, no rovnako pôsobivo vyznie aj v tej väčšej. K dispozícií máte na výber prevedenie v elegantnej a podľa nás aj v najpodarenejšej čiernej farbe, no taktiež v sivej či svetlomodrej. S posteľou je dodávaný iba rošt, matrac nie je súčasťou. Ako už bolo spomenuté, posteľ nie je jedna z tých väčších, jej rozmer je 140 x 200 cm.

čalúnené postele

Manželská posteľ Elanda (243,00€) – kliknite na obrázok.

Túto manželskú posteľ si môžete zaobstarať za famóznych 243€.

Internetový obchod s ňou zobrazíte po kliknutí TU.

2. Manželská čalúnená posteľ Mito

Postupne sa dostávame do finále! Na skvelom druhom mieste sa umiestnila manželská posteľ Mito, ktorá je jednoducho skvelá. Zaobstarať si ju môžete v krásnom bielom prevedení, ktoré ešte viac umocňuje jej čisté a priame línie. Dokonale zapadne do spálne s tmavými stenami, doplnená o ďalší nábytok v bielej farbe, ako napríklad nočný stolík, komoda či zrkadlo. Posteľ je dodávaná s roštom, bohužiaľ bez matraca. V prípade, že by ste mali záujem aj oň, pokojne si prehliadnite širokú ponuku matracov, ktorú zobrazíte po kliknutí TU. Čo sa týka rozmerov, na výber máte z dvoch možností a to z menšej 200 x 140 cm a väčšej 200 x 160 cm.

biela čalúnená posteľ

Manželská posteľ Mito (260,00€) – kliknite na obrázok.

Cena tejto manželskej postele je bezkonkurenčných 260€ a zobrazíte je po kliknutí TU.

1. Manželská čalúnená posteľ Terka

A je to tu! Prvé miesto. Kandidátov bolo skutočne veľmi veľa, avšak dovolili sme si vybrať manželskú posteľ Terka. Narozdiel od jej predchádzajúcich kolegov, táto disponuje veľmi podstatným a praktickým úložným priestorom, ktorý vždy nájde svoje využitie. Elegantné sivé prevedenie sa hodí takmer do každej spálne. Celú posteľ je vhodné doladiť bielymi doplnkami, ako napríklad vankúše či prehoz. Je dodávaná s roštom, ale bez matracu, ako to pri takýchto posteliach býva zvykom. Čo sa týka rozmerov, na výber máte z dvoch možností – 200 x 160 cm a 200 x 180 cm.

manželská čalúnená posteľ

Manželská posteľ Terka (296,00€) – kliknite na obrázok.

Túto skvostnú manželskú posteľ si môžete zaobstarať za fantastických 269€.

V prípade záujmu ju nájdete v internetovom obchode kliknutím TU.

Tak čo? Sú aj pre vás čalúnené postele čislom 1? Napíšte nám do komentára.

Vyspite sa kráľovsky! 🙂 www.NovyNabytok.sk
Vyspite sa kráľovsky! 🙂 NovýNábytok.sk

Neprehliadnite

KOMENTÁRE

Komentáre

1 komentár

  1. Jakub

    Tiež máme čalúnenú posteľ

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové!

Prihláste sa na odber noviniek od NajTovar a buďte o všetkom informovaný ako prvý.

Sledujte NajTovar!

O nás

Náš blog najtovar.sk sa snaží poskytnúť čitateľom možnosť inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu či zariaďovania príbytku, ale aj pomoc pri výbere nábytku a doplnkov. Odkazy na produkty v našich článkoch smerujú len na spoločnosti s niekoľko ročnou pôsobnosťou a maximálnou dôveryhodnosťou.

Partneri