Zariaďovanie predsiene

mar 2, 2019 | Predsieň, Zariaďovanie predsiene

Zariaďovanie predsiene

mar 2, 2019 | Predsieň, Zariaďovanie predsiene

Bývaj štýlovo! NovyNabytok.sk

Aj keď si to mnohí z nás neuvedomujú, predsieň je akousi ukážkou toho, čo môžeme od hostiteľa a bytu či domu samotného, očakávať. Je to miestnosť s ktorou sa stretávame ako prvou a ako sa zvykne hovoriť, prvý dojem je ten najdôležitejší. Aj to je jeden z mnoho dôvodov, prečo by mala pôsobiť čisto, moderne a mala by naznačovať, v akom štýle sa uberá celý váš domov. Ale čo do takej predsiene patrí, ako ju správne vyskladať a ktorý nábytok uprednostniť?

V prípade záujmu si môžete prezrieť aktuálnu ponuku nábytku a doplnkov do predsiení, ktorú zobrazíte po kliknutí TU.

Čo v nej rozhodne nesmie chýbať?

Ak vás zariaďovanie predsiene ešte len čaká, určite sa pýtate, čo všetko by sa v nej malo nachádzať a načo by ste rozhodne nemali zabudnúť.

Medzi, akúsi jej povinnú výbavu môžeme zaradiť hneď niekoľko prvkov, ako napríklad komodu či šatníkovú skriňu, ktorá okrem praktického využitia spĺňa aj to estetické. Botník, najlepšie s časťou na sedenie, je tiež akousi neoddeliteľnou časťou každej predsiene, rovnako tak aj vešiaky, skrinky či zrkadlo. To ocenia najmä dámy, pre ktoré je prirodzené kontrolovať svoj vzhľad pri odchode či  príchode do miestnosti.

predsieň

Komoda Alton (129,00€) – kliknite na obrázok.

Nezabudnite na dostatočné osvetlenie! Využiť môžete trendové bodové svetlá, ktoré sú, taktiež veľmi praktické, no skvelo vám poslúži aj LED svietenie.

Široký výber nábytku a doplnkov do predsiení zobrazíte po kliknutí TU.

Kvalitný nábytok je základ

Pri zariaďovaní a výberu nábytku do svojej predsiene postupujte obzvlášť zodpovedne. Uprednostnite kvalitu pred kvantitou či tým najlacnejším riešením, no rovnako tak vyberajte na základe praktického využitia. Je dôležité si uvedomiť, na čo všetko ju bude využívaná. Vo všeobecnosti sa jedná najmä o odkladanie búnd, vetroviek, kabátov, dáždnikov či topánok, no ponúka sa aj niekoľko iných spôsobov využitia.

Všetko sa odvíja od veľkosti. Ak ste jeden z tých šťastnejších a vaša predsieň disponujte veľkým priestorom, môžete ju doladiť a vyskladať z rôznych prvkov, ako sú napríklad zrkadlo, stojan na dáždniky, komoda, botník či elegantný stojaci vešiak, ktoré jej dodajú zcela iný nádych.

Ak však zariaďujete predsieň, ktorá sa nachádza v byte, čiže v menšom priestoru, nebudete mať na výber príliš veľa možností. Praktické a časté riešenie je kúpa už hotovej zostavy nábytku, vďaka ktorej si ušetríte mnoho času a rovnako tak aj peňazí. Okrem toho nemusíte riešiť ani problém s farebným kombinovaním nábytku, jediné, čo musíte urobiť je, vybrať si vhodný štýl.

predsieň

Predsieň Starla (159,00€) – kliknite na obrázok.

Pestrú ponuku kvalitných hotových zostáv nábytku, za tie najlepšie si môžete prezrieť po kliknutí TU.

Farba a materiál ako tie najdôležitejšie prvky

Ak je vaša predsieň jedna z tých menších a vy ste sa stále nerozhodli, ktorý materiál je pre vás ten ideálny, začnite premýšľať nad zostavami, respektíve nábytkom z laminátu. Okrem toho, že sa jedná o jedno z lacnejších riešení, svetlé farebné prevedenie ju dokonale opticky zväčší.

Ak však máte dostatok priestoru, nábytok, teda komody z masívu rozhodne nemusia byť zlou voľbou – sú pevné a vydržia vám skutočne dlhú dobu. Po čase sa však môže stať, že nábytok začne blednúť a preto je dobré, keď je všetok od rovnakého výrobcu.

V prípade, že disponujete veľkou vstupnou halou, neváhajte a využite to! Siahnuť môžete po tmavom nábytku s moderným lesklým povrchom, ktorý jej dodá elegantný a reprezentatívny nádych.

Snáď vám naše rady prišli vhod a využijete ich pri zariaďovaní aj vašej predsiene!

Bývaj štýlovo! NovyNabytok.sk
Bývaj štýlovo! 🙂 www.NovyNabytok.sk

Neprehliadnite

KOMENTÁRE

Komentáre

1 komentár

  1. Juraj

    Podobnú zostavu máme aj my

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezmeškajte nič nové!

Prihláste sa na odber noviniek od NajTovar a buďte o všetkom informovaný ako prvý.

Sledujte NajTovar!

O nás

Náš blog najtovar.sk sa snaží poskytnúť čitateľom možnosť inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu či zariaďovania príbytku, ale aj pomoc pri výbere nábytku a doplnkov. Odkazy na produkty v našich článkoch smerujú len na spoločnosti s niekoľko ročnou pôsobnosťou a maximálnou dôveryhodnosťou.

Partneri